Home Novosti Klinci s Resnika nanizali uspjehe

Klinci s Resnika nanizali uspjehe

E-mail Ispis PDF

Klinci s resnika nanizali uspjehe

SVE USPJENIJI NA TURNIRIMA Nakon to su ove zime bili uspjeni na nekoliko turnira, poput onih u Ogulinu i Stobre?u, te solidnih rezultata na dvoranskom prvenstvu Hrvatske, mladi tenisa?i TK Resnik i ovog su prolje?a nastavili nizati dobre rezultate.

SVE USPJENIJI NA TURNIRIMA

Tijekom poslijednih mjesec dana nastupili su na nekoliko trunira do 12 i do 14 godina, te osvojili niz zlatnih, srebrnih i bron?anih medalja u pojedina?noj konkurenciji te parovima.

Tako su Martina Mutra i Jelena Barun u kategoriji U14, na Otvorenom prvenstvu Splita zauzele odli?no 3. mjesto u igri parova. Na Kupu Jadra Boo Barun, tako?er u kategoriji U14, osvojio tre?e mjesto u pojedina?noj konkurenciji.

Boo Barun nastupio je i na otvorenom prvenstvu Splita u kategoriji U12 te je u pojedina?noj konkurenciji podijelio 3. mjesto sa svojim klupskim kolegom Lukom kojom. Njih dvojica osvojila su 2, mjesto u igri parova. Marina Pavkovi? u igri parova s Noom Krznari? iz TK Ponikve, osvojila je 1. mjesto na istom prvenstvu.

Par Boo Barun i Luka kojo bili su uspjeni i na Otvorenom prvenstvu Solina, osvojivi 1. mjesto, a Boo Barun u pojedina?noj konkurenciji bio je tre?i. Tre?e mjesto osvojila je i Marina Pavkovi? koja je kao i njene muke kolege nastupili u kategoriji U12.

Na posljednjem turniru u Splitu, u kategoriji do 12 godina, Luka kojo i Marina Pavkovi? osvojili su prva mjesta me?u dje?acima, odnosno djevoj?icama, a prva je bila i Marina Pavkovi? u paru sa Solinjankom Marijetom Duplan?i?.

Ažurirano ( Subota, 27 Travanj 2013 10:13 )